info@erisimsms.com
+90 352 330 21 21
+90 553 126 78 78
Erişim Sms
MOBİL UYGULAMALAR

Sizler için, hizmetlerimize istediğiniz yerden istediğiniz anda ulaşabileceğiniz mobil uygulamamız geliştirilmiştir.

Mobil uygulama ile gruplara veya kişilere mesajlarınızı, sistemimizi kullanarak telefonunuz üzerinden gönderebilirsiniz.

Sistemimizi bilgisayar üzerinden kullandığınızda, ayrıca mobil uygulamadan takip edebilir ve gönderim raporlarınızı inceleyebilirsiniz.

Yeni Abonelik yapan musterilerimize 100 Sms Hediye ediyoruz ... Kurumlar şimdi Web Uygulaması ile müşterilerine toplu mesajlarını cep telefonlarından da kolayca gönderiyor. Sms servisleri cebinizde! İster gönderimlerinizi cepten gönderin, isterseniz tüm Sms raporlarınızı cebinizden izleyin. Şirketiniz varsa, ayrıcalıklardan yaralanmak için bize başvurun. Kurumların, SMS tabanlı her türlü tüm iletişim ve mobil pazarlama ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmış İstanbul Toplu Sms’in ayrıcalıklarından sizde yararlanın.

İstanbul Toplu Sms Cep Uygulaması ile
Yüzbinlere SMS gönderimi (Gruba Mesaj Gönderimi)
Dilediğiniz kişiye SMS gönderimi (Tekil Mesaj Gönderimi )
Gönderdiğiniz mesajların ulaşıp ulaşmadığına dair raporlara erişim ( İletim Raporları )
Mesaj başlığı seçimi
İstanbul Toplu Sms Web ile tam senkronizasyon
İstanbul Toplu Sms diğer tüm hizmetlerini kullanım ve izleme ( Hızlı SMS, Uzun SMS, Türkçe Karakterli SMS, Resimli SMS gibi tüm SMS gönderimleri )
İstanbul Toplu Sms Cep Uygulamasını ve İstanbul Toplu Sms kullanarak, kurumunuz adına SMS gönderimi yapabilecek, gönderdiğiniz mesajların raporuna anında ulaşabilecek, dünyanın dört bir yanına, belirlediğiniz hedef kitlenize en kolay, en hızlı ve en güvenli şekilde SMS gönderebileceksiniz.
İstanbul Toplu Sms Cep Uygulamasını cebinize indirin, her terden toplu SMS gönderin. Kayseri Toplu Sms uygulaması ayrıca Java Destekli tüm telefonlarda, Blackberry'lerde çalışmaktadır. İstanbul Toplu Sms Cep Uygulaması sayesinde cep telefonunuzdan ister bir, ister binlerce SMS'i aynı anda gönderebilir ve gönderim raporlarınızı anında alacaksınız.
İstanbul Toplu Sms uygulamasından dilerseniz o an girmiş olduğunuz cep telefonuna dilerseniz telefonunuzun adres defterinden kişi seçerek veya internet platformunda tanımlamış olduğunuz gruplara kurumunuzun mesaj başlığıyla anında SMS gönderimi yapabilir, gönderi, raporunuza anında ulaşabilirsiniz.
İstanbul Toplu Sms servislerinin arkasında 2009 yılından bu yana telekom katma değerli servisler alanında çözümler üreten İstanbul Toplu Sms yer almaktadır.
Sizlere hızlı ve güvenilir mobil iletişim ve mobil pazarlama çözümlerimizle, kurumunuzun mevcut iş gücünü geliştirmek, mevcut ve potansiyel müşterileriniz ile daha etkin bir iletişim kurabilmenizi sağlamak hedefindeyiz.
Mobil iletişimin yükselen bir ivme ile gelişim göstediği günümüzde,müşterilerinizle bir SMS uzaklığında iletişim halinde olmaya ne dersiniz ?

 

 

 

Kelime Bulutu ; Erişim Sms, Toplu Sms, Başlıklı Sms, Ankara Toplu Sms, İstanbul Toplu Sms, İstanbul Sms, Kayseri Toplu Sms, Kayseri Sms, Toplu Sms yolla, en uygun toplu sms, en hesaplı sms, toplu sms firmaları, hesaplı sms, toplu sms ankara, toplu sms istanbul, toplu sms izmir, toplu sms com