info@erisimsms.com
+90 352 330 21 21
+90 553 126 78 78
Erişim Sms
SESLİ MESAJ
Belirlenen herhangi bir metin, ister bizim ister sizin tarafınızdan seslendirilerek kayıt edilir. Ulaşmak istediğiniz numaralar belirlenir (Sizin belirlediğiniz ya da arşivimizde bulunan lokasyonlar). Ulaşmak istediğimiz kitlenin ekranında çıkması için müşteri tarafından bir numara belirlenir. Mesajınız sizin istediğiniz tarih ve saatte yayınlanmaya başlar.

Mesaj iletimi sırasında ulaşılamayan numaralar, tekrar tekrar aranır. Müşterilerimiz sadece cevap verilen çağrılar için ödeme yapar. Mesaj gönderimi tamamlandığında, üye işlemlerinden giriş yaparak iletiniz hakkında detaylı raporları görebilirsiniz.


Neden Sesli Mesaj?


Sesli Mesaj Hizmeti ile hemşehrilerinize kendi sesinizle ulaşırsınız. Sesli Mesaj hizmeti interaktiftir, aradığınız kişi ses kaydı bırakabilir, tele-anketler düzenleyebilirsiniz. Toplu sms'ten daha etkilidir sadece gsm değil sabit hatlı kişilerede ulaşabilirsiniz. Hızlıdır, bir günde on binlerce, yüz binlerce hemşehrinize bire-bir ulaşırsınız. Telefon bilgileri firmamızdan temin edebilirsiniz. Üye işlemlerinden giriş yaparak varsa kendi numaralarınızı, ses dosyasını veya seslendirilecek metni bize iletiniz.

Kelime Bulutu ; Erişim Sms, Toplu Sms, Başlıklı Sms, Ankara Toplu Sms, İstanbul Toplu Sms, İstanbul Sms, Kayseri Toplu Sms, Kayseri Sms, Toplu Sms yolla, en uygun toplu sms, en hesaplı sms, toplu sms firmaları, hesaplı sms, toplu sms ankara, toplu sms istanbul, toplu sms izmir, toplu sms com