info@erisimsms.com
+90 352 330 21 21
+90 553 126 78 78
Erişim Sms
TOPLU SMS
Toplu Sms Sistemleri iletişim yüzyılı olan 21. yüzyılın en önemli iletişim araçlarından biridir. Her geçen gün daha da önem kazanan müşteriyle iletişim olgusu, bilişim teknolojilerini farklı çözümler bulmaya itmektedir. Günümüzde önemli iletişim araçlarının başında cep telefonu ve internet gelmektedir. Bu ikisini bir araya getiren Toplu Sms Sistemleri müşteri ve firma arasında hızlı ve ekonomik bir iletişim köprüsü kurmaktadır. Her kısa mesajın en az bir kere okunduğu gerçeğini göz önüne alırsak, Toplu Sms Sistemlerinin bugün pek çok kitle iletişim aracının önünde bir reklam ve tanıtım aracı olduğunu görürüz.

Kampanyaların, promosyonların, organizasyonların duyurulması, ödeme ve taksit gibi hatırlatılmaların yapılması, müşteriler nezdinde kalite imajını yükseltecek çeşitli hatırlatmaların yapılması Toplu Sms Sistemleriyle mümkündür.

Erişim Sms web arayüzü ile kolayca toplu sms gönderebilirsiniz. Yönetim paneli üzerinde veritabanınızı oluşturabilirsiniz. Kişilerinizi istediğiniz şekilde gruplandırabilirsiniz. İnternete bağlandığınız her yerden yönetim panelinize giriş yaparak toplu sms gönderimi yapabileceğiniz sistemimizde kişilerinizi yönetebilirsiniz. Hızlı bir şekilde ve Btk güvencesiyle aynı anda binlerce kişiye mesajınızı iletebilirsiniz. Sistemimizi kullanarak gruplara sms gönderimi, kişi listesinden bir kişiyi seçerek sms gönderimi, hazır özel gün mesajları, kara liste yönetimi, detaylı rapor görüntüleme yapabilirsiniz.


Erişim Sms


Toplu SMS,internete bağlı bir bilgisayar üzerinden cep telefonlarına sms göndermektir. Cep telefonlarından toplu sms gönderimi sınırlı sayıda, yavaş, numara üzerinden ve tek tek gönderdiğinden tercih edilmemektedir. Geliştirilen toplu sms sistemimiz sayesinde mesajlarınız bilgisayardan klavye yardımıyla web sayfamızdaki toplu sms arayüzünden kaydettiğiniz binlerce numaraya tek bir tıklama ile gönderilir,anında ulaşır ve gönderilen cep telefonunda sizin isminiz gözükür. Kayıtlar bölümüne binlerce telefon numarası excel dosyasından ya da diğer formatlardan aktarılır.

Tek tıklama ile binlerce kişiye toplu sms gönderilebilir. Toplu Sms gönderimi ileri tarihte gidecek şekilde de programlanabilir. Toplu Sms gönderimi sonunda çok detaylı sms raporları programın içerisinden görüntülenir. İletilmeyen smsler de otomatik olarak kullanıcı hesabına iade edilir. Artık 160 karakter sınırı da yok.istediğiniz uzunlukta uzun mesajlar yazarak gönderebilirsiniz. Toplu Sms sistemindeki en büyük avantaj cepten göndermeye kıyasla çok daha ucuz ve hızlı olmasıdır.

Kelime Bulutu ; Erişim Sms, Toplu Sms, Başlıklı Sms, Ankara Toplu Sms, İstanbul Toplu Sms, İstanbul Sms, Kayseri Toplu Sms, Kayseri Sms, Toplu Sms yolla, en uygun toplu sms, en hesaplı sms, toplu sms firmaları, hesaplı sms, toplu sms ankara, toplu sms istanbul, toplu sms izmir, toplu sms com